GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jardiniere 10177544
nr 1017 7544
JARDINIERE
+ fat+ tillbringare, 5 delar, majolika, längd: 13 cm, diameter: 14 cm, slitage, skador.
+ fat+ tillbringare, 5 delar, majolika, längd: 13 cm, diameter: 14 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 300
Monday February 8 2016
at 20:36:05
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)
Majolika